Tymbris'i Keşfedin!

Tymbris Hotel henüz 1 yaşında ancak bu topraklarda yaşayan herkesin iyi bildiği gibi
misafirperverlik hamurumuzda var

Yeni ve modern

Tymbris hikayesi 2018 yılının sonlarına doğru başladı. 48 odalı otel konsepti ile çıktığımız bu yolculukta, daha birinci yılımızı doldurmadan binlerce misafir ağırlamaya başladık. Misafirlerimizin gösterdiği bu yoğun ilgiye karşılık olarak kusursuz bir hizmet verebilmek için son derece özenli davranıyoruz. Başta Eskişehir olmak üzere Türk turizmine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Tymbris Hotel'in hemen ardından yaptığımız yatırımlar sonucunda, zengin menüsü ve nefis yemekleriyle Parfe Restaurant ile benzersiz tatları ve geleneksel lezzetleriyle O'delis Patisserie'yi hizmete açtık.
Eskişehir'in en yeni ve en modern otellerinden biri olan Tymbris Hotel, benzersiz konumuyla Eskişehir'in hemen her noktasına türüme mesafesindedir. Bu sayede hem günübirlik Eskişehir gezileri, hem iş seyahatleri hem de tur organizasyonları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Yurt dışından gelen misafirlerimiz için İngilizce ve Fransızca dillerinde hizmet sağlamaktayız. Konaklamadan araç kiralamaya, kuru temizlemeden tur danışmanlığına kadar misafirlerimizin ihtiyaç duyabileceği pek çok hizmet Tymbris Hotel'in tecrübeli ekibi tarafından sağlanabilmektedir.
Tymbris Hotel

Eskişehir'in merkezinde, hayatın içinde

Tymbris Hotel'in benzersiz konumu sayesinde Eskişehir'in hemen her noktasına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

7dk.

Eskişehir
Tren Garı


yaya
3dk.

Adalar
Porsuk Çayı


yaya
11dk.

Balmumu
Müzesi


taksiyle
5dk.

Espark
AVM


yaya
2dk.

Haller
Gençlik Merkezi


yaya
12dk.

Odunpazarı
Modern Müze (OMM)


taksiyle

Özümüz Porsuk Çayı

Tymbris sözcüğü antik Frigce'de Porsuk Çayı'na verilen isme karşılık gelmektedir. Sakarya Irmağı'nın en uzun kolu olan Porsuk Çayı, Bayatçık Deresi ile Kızlıtaş Suyu'nın birleşmesiyle doğar ve Kütahya'yı aştıktan sonra bütün güzelliğiyle Eskişehir'e ulaşır.

Çay boyunca uzanan köprüler, gondollar, tekneler, kafeler, dolaşan ve çimenlerde uzanan cıvıl cıvıl insanlarıyla adalar olarak da bilinen Porsuk Çayı ve çevresi hem Eskişehirliler hem de Eskişehir'e gelen yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Yazının devamı >>

Fotoğraf: Haadi Mousavi

Tymbris Hotel İmkan ve Olanakları


Bir sorunuz mu var?

En kısa sürede cevaplayalım

Whatsapp'tan Yazın veya Sizi Arayalım